سفارش تبلیغ
هاست ایران
هاست ایران

حضرت عشق جل جلاله
 

باز هم دروغ گفت

مثل وعده صد روزه اش

مثل ایجاد چهار میلیون شغلش

مثل ...

درباره سند 2030 اطمینان داد! مگر در مورد برجام اطمینان نداد!؟ رهبر نگذاشت والا درباره موشک ها هم اطمینان می داد و شهرهای موشکی را بتون می ریخت! . . . اطمینان بخشی اش خراب شده . . . ما دیگر به او اطمینان نداریم . . . مردم هم اطمینان ندارند

رهبر حکیم با آن تندی و صراحت بر علیه آن سند کذایی موضع گرفتند . . . می گوید به رهبر گزارش هایی داده اند که ایشان را نگران کرده اند . . . آیا رهبر براساس گذارش های همینجوری، چنین موضع قاطعی می گیرد؟!!

سند 2030

بعد از انتخابات آقای مکارم هم به صراحت و تندی بر علیه این سند موضع گرفتند . . . حتما به ایشان هم گزارش های اشتباه داده اند!!

اگر مشکلی درباره این سند نیست، چرا یواشکی آنرا اجرا کردید؟! چرا بسیاری از اسنادی را که با خارج امضاء می کنید محرمانه است؟! کسی که مردم را نامحرم می داند، مردم او را محرم نمی دانند!

کلک 2030

فکر کردی ما تو را گذشت می کنیم!؟ ما هم بخاطر شهدای مدافع حرم از تو نمی گذریم . . . بخاطر شهدای هسته ای از تو نمی گذریم . . . بخاطر دانشمندان هسته ای اخراج شده از تو نمی گذریم . . . بخاطر رآکتور بتون ریزی شده از تو نمی گذریم . . . بخاطر نابود شدن عزت ملیمان که با خون پدران شهیدمان به دست آمده بود از تو نمی گذریم . . . بخاطر دروغ گویی در مقابل دوربین با لباس روحانیت از تو نمی گذریم . . . بخاطر مخالفت های مکررت با رهبری از تو نمی گذریم . . . بخاطر توهین های مکررت به منتقدین از تو نمی گذریم . . . بدان و آگاه باش که از تو نمی گذریم.

به ما بلندگو ندادند؛‌ ما با هزینه خود بلندگوی رهبر شدیم و فریاد سر دادیم؛ بخاطر عدم اعتمادی که به تو داشتیم و بخاطر اعتمادی که به رهبر داشتیم و داریم.

تشت رسواییت به زمین افتاده، چرا که بسیاری از رایی که به نفعت به صندوق افتاد، از آنِ منافقین و معاندین و دروغ گویی بنگاه های دروغ پراکن غربی بود و تو از این رای های نجس لذت بردی! رای پاک رای مدافعان حرم در سوریه بود که یک نفرشان هم به تو رای نداد!

 

بخاطر بی حرمتی که در مناظرات به سید محرومان روا داشتی و ایشان را با پررویی «تو» خطاب کردی، ما هم تو را «تو» خطاب می کنیم.


[ سه شنبه 96/3/2 ] [ 9:35 صبح ] [ محمدحسین بلاغی ] [ نظر ]

برخی دوستان می گویند آقا در سال 88 فرموده اند امکان تقلب نیست، و بر این اساس می گویند نمی شود تخلفات را بررسی کرد. اما اصل صحبت آقا این است که در اینجا آورده ام و خود آقا تاکید دارند که با جدیت موارد شبهه بررسی شود:

رهبر فرزانه

{مردم اطمینان دارند؛ اما برخی از طرفداران نامزدها هم اطمینان داشته باشند که جمهوری اسلامی اهل خیانت در آراء مردم نیست. ساز و کارهای قانونی انتخابات در کشور ما اجازه‌ی  تقلب نمیدهد. این را هر کسی که دست‌اندرکار مسائل انتخابات هست و از مسائل انتخابات آگاه است، تصدیق میکند؛ آن هم در حد یازده میلیون تفاوت! یک وقت اختلافِ بین دو رأی، صد هزار است، پانصد هزار است، یک میلیون است، حالا ممکن است آدم بگوید یک جوری تقلب کردند، جابه جا کردند؛ اما یازده میلیون را چه جور میشود تقلب کرد! در عین حال بنده این را گفتم، شورای محترم نگهبان هم همین را قبول دارند که اگر کسانی شبهه دارند و مستنداتی ارائه میدهند، باید حتماً رسیدگی بشود؛ البته از مجاری قانونی؛ رسیدگی فقط از مجاری قانونی. بنده زیر بار بدعتهای غیرقانونی نخواهم رفت. امروز اگر چهارچوبهای قانونی شکسته شد، در آینده هیچ انتخاباتی دیگر مصونیت نخواهد داشت. بالاخره در هر انتخاباتی بعضی برنده‌اند، بعضی برنده نیستند؛ هیچ انتخاباتی دیگر مورد اعتماد قرار نخواهد گرفت و مصونیت پیدا نخواهد کرد. بنابراین همه چیز دنبال بشود، انجام بگیرد، کارهای درست، بر طبق قانون. اگر واقعاً شبهه‌ای هست، از راه‌های قانونی پیگیری بشود. قانون در این زمینه کامل است و هیچ اشکالی در قانون نیست. همانطور که حق دادند که نامزدها نظارت کنند، حق دادند که شکایت کنند، حق دادند که بررسی بشود. بنده از شورای محترم نگهبان خواستم که اگر مواردی خواستند صندوقها را بازشماری بکنند، با حضور نمایندگان خود نامزدها این کار را بکنند. خودشان باشند، آنجا بشمرند، ثبت کنند، امضاء کنند. بنابراین، هیچ مشکلی در این جهت وجود ندارد. این راجع به انتخابات و خطاب به شما مردم عزیز.}

 

منبع سخن رهبر اینجاست.


[ دوشنبه 96/3/1 ] [ 6:22 عصر ] [ محمدحسین بلاغی ] [ نظر ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
لینک دوستان
امکانات وب


بازدید امروز: 42
بازدید دیروز: 131
کل بازدیدها: 180261

Powered by WebGozar