سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی

حضرت عشق جل جلاله
 

به گزارش خبرنگار جهان‌نیوز، محمد جواد ظریف وزیر خارجه کشورمان هنگام بازگشت از آخرین نشست وین در میان خبرنگاران در هواپیما روایت جالبی از گفتگوی خصوصی خود با کاترین اشتون درباره ضمانت اجرایی صلح آمیز بودن فعالیت هسته ای کشورمان اعلام کرد. 

کاترین اشتون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از وی خواستار ضمانت عینی برای عدم دستیابی به سلاح هسته ای شد که محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان به استناد فتوای رهبری مبنی بر حرام دانستن تولید سلاح هسته ای به کاترین اشتون اطمینان به عدم تولید این سلاح را اعلام نمود.

اما کاترین اشتون از وی سندی محکم خواستار شد که محمد جواد ظریف در پاسخ به وی می‌گوید: در این سالن خبرنگاری وجود ندارد؛ همینطور عکاسی هم حاضر نیست. درست است؟ که اشتون تایید می‌کند.

وی می افزاید طبق اطلاع شما بنده در کشور آمریکا زندگی کرده‌ام و درس خوانده‌ام و با سبک زندگی شما آشنا هستم. درست است؟ که باز هم با تایید اشتون مواجه می‌گردد.

ظریف می‌افزاید پس می‌توانم به راحتی به دور از هر اطلاعی از دیگران و رسانه‌ها با شما مصافحه داشته باشم اما از این کار به دلیل دینی اجتناب می‌کنم. این مورد همان دلیل ما مسلمانان بر پیروی کردن از فتوای مرجع تقلید تشیع است.


[ سه شنبه 93/4/10 ] [ 12:53 عصر ] [ محمدحسین بلاغی ] [ نظر ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
لینک دوستان
امکانات وب


بازدید امروز: 58
بازدید دیروز: 131
کل بازدیدها: 180277

Powered by WebGozar